NOVINKY

COVID-19

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu prosíme všetkých o zvýšenú hygienu rúk a nosenie rúška poprípade iné prekrytie horných dýchacích ciest v priestoroch výťahovej kabíny.

Vyťah je rizikový priestor!!!

Pohyb je najlepší liek, pokiaľ nemusíš, použi schody a spravíš pre svoje telo viac ako si myslíš!!

Ďakujeme a prajeme všetkým veľa zdravia.

Rekonštrukcia výťahov Ivana Bukovčana

 2.12.2020

 

Zákazník tentokrát zaexperimentoval a skúsil rôzne farebné prevedenia zárubní dverí a stien kabín výťahov tak, aby pekne zapadli do celkovej koncepcie bytového vchodu. Výťahová kabína nielen predĺžená na maximálnu možnú úroveň, ale aj svetlá výška kabíny je o vačšia o 30 a preto nieje problém dať do výťahu napríklad chladničku.

Rekonštrukcia výťahov v DNV – Jána Smreka 2

 2.12.2020

 

Kombinácia zadnej steny podľa vzoru tmavého mramoru s veľkým zrkadlom a krémovích bočních stien so zapusteným ovládacím tablom sa naozaj podarila. Automatické slim (šachtové + kabínové) dvere zefektívňujú využitie priestoru šachty na maximum.

Rekonštrukcia výťahov na dlhých dieloch

 2.12.2020

 

V tomto prípade si zákazník v objekte Pribišova 27-37 zvolil kompletnú rekonštruckiu šiestich výťahov v kombinácií s plne automatickými dverami prevedení slim. Vďaka tomuto prevevedeniu sa najefektívnejšie využil priestor šachty a výtah bol prehĺbený až o 25 cm.

Rekonštrukcia výťahov v lamači

 

Rekonštrukcia výtahov na ulici Heyrovského 12 ukončená! Kombinácia ručných šachtových dverí so šírkou vstupu až 800 mm (z pôvodých 75) a poloautomatických kabinových dverí, zvýšená nosnosť na 800 Kg(pôvodne 500 kg). Tichý a plynulý chod výťahu zabezpečujú nemecké motory ziehl abegg, ktoré sú energeticky velmi nenáročné.