NOVINKY

Rekonštrukcia výťahovej kabíny Pavla Horova 24

 16.1.2023

 

Zákazník išiel cestou postupnej modernizácie. V roku 2015 bola zmodernizovovaná elektrická časť výťahu, aby sa predišlo poruchovosti starého výťahu. V roku 2023 bola modernizácia dokončená výmenou kabíny. Kabína má zvýšený strop na 2300mm, čo výtvára obrovský užitkový priestor.

Rekonštrukcia výťahov Milana Marečka 1-3

 12.9.2022

 

Odolná kamenný podlaha, vysoký strop, krásny podhľad , kombinacia prevedenia stien a odtienov farieb vonkajších ručných dverí krásne zapadá do koncepcie zrekonštruovaného bytového domu.

Rekonštrukcia výťahov Štefana Králika 14 – 16

 17.5.2022

 

Krásna nerezová kabína perfektne zapadá do koncepcie bytového domu. Odolná kamenná podlaha a nerezový podhľad vyrobený na mieru, zapusetenem nerezové tablo vytvárajú krásny vysledný efekt. Zvýšenie svetkej výšky kabíny a preĺženie sú samozrejmosťou,

3. Etapa modernizácie ukončená – Hanulova 9

 20.2.2022

 

3. etapa zahŕňala výmenu šachtových dverí na osobných výťahoch, kedže kabíny a elektroinštalácia boli modernizované v etape 2. Kompletná rekonštrukcia nákladného výťahu, zvýšenie nosnosti na 800kg, zvýšenie rýchlosti na 1m/s.

Rekonštrukcia výťahov Ivana Bukovčana 16 – 18

 2.11.2021

 

Zákazník tentokrát zaexperimentoval a skúsil rôzne farebné prevedenia zárubní dverí a stien kabín výťahov tak, aby pekne zapadli do celkovej koncepcie bytového vchodu. Výťahová kabína nielen predĺžená na maximálnu možnú úroveň, ale aj svetlá výška kabíny je o vačšia o 30 a preto nieje problém dať do výťahu napríklad chladničku.

Rekonštrukcia výťahov v DNV – Jána Smreka 2

 21.8.2021

 

Kombinácia zadnej steny podľa vzoru tmavého mramoru s veľkým zrkadlom a krémovích bočních stien so zapusteným ovládacím tablom sa naozaj podarila. Automatické slim (šachtové + kabínové) dvere zefektívňujú využitie priestoru šachty na maximum.

Rekonštrukcia výťahov na dlhých dieloch

 7.1.2021

 

V tomto prípade si zákazník v objekte Pribišova 27-37 zvolil kompletnú rekonštruckiu šiestich výťahov v kombinácií s plne automatickými dverami prevedení slim. Vďaka tomuto prevevedeniu sa najefektívnejšie využil priestor šachty a výtah bol prehĺbený až o 25 cm.

Rekonštrukcia výťahov v Lamači

 

Rekonštrukcia výtahov na ulici Heyrovského 12 ukončená! Kombinácia ručných šachtových dverí so šírkou vstupu až 800 mm (z pôvodých 75) a poloautomatických kabinových dverí, zvýšená nosnosť na 800 Kg(pôvodne 500 kg). Tichý a plynulý chod výťahu zabezpečujú nemecké motory ziehl abegg, ktoré sú energeticky velmi nenáročné.